Transport morski stosowany jest gdy chcemy przewieść duże ładunki lub ładunki masowe na znaczne odległości.
W przeliczeniu na 1 kilometr to obecnie najtańsza metoda transportu. Jednak nie jest pozbawiona wad.
Transport morski wymaga kilkukrotnego przeładunku, nie tylko do i z portu ale również kilkukrotnego przeładunku w portach pośrednich. Transport na znaczne odległości wiąże się z podróżami prze różne strefy klimatyczne, a co za tym idzie, występują liczne wahania wilgotności i temperatury, które powodują kondensację pary wodnej na ładunku lub na wewnątrz masy ładunkowej.
Podczas pakowania ładunku do transportu morskiego konieczne jest również jego należyte sztauowanie, dzięki czemu unikniemy jego niekontrolowanemu przemieszczaniu. W czasie przewożenia masy tą drogą ładunki ulegają największym przeciążeniom nie tylko podczas załadunku jak również w jego trakcie. 

Przygotowanie przesyłki do transportu morskiego jest  najbardziej wymagające i jedynie odpowiednie jego przygotowanie oraz zastosowanie odpowiednich materiałów i środków do jego przygotowania, może nam zagwarantować jego bezproblemowy przebieg.

Antalis specjalizuje się w przygotowani przesyłek tego typu do transportu. Nasz kilkunastoosobowy zespół jest w stanie dotrzeć w każde miejsce na świecie, aby profesjonalnie zapakować towar. Z wykorzystaniem transportu morskiego wykonaliśmy przeprowadzkę min. dużej fabryki papierosów z USA do Europy.

Transport morski

<< back    uk

Antalis Packaging

>> Warunki sprzedaży

>> antalis.pl