Transport lądowy  to najbardziej popularny środek przemieszczania ładunków na małe i średnie odległości. Swoją popularność zyskuje dzięki dostępności i gęstej sieci dróg. W ten sposób towar można przewieść bezpośrednio z jednego miejsca na drugie, bez konieczności przeładunku pośredniego, jak ma to miejsce w przypadku transportu kolejowego czy morskiego.
Jednak w przypadku transportu drogowego dużym ograniczeniem jest ładowność samochodu, a w przypadku transportów ponadgabarytowych ograniczają go również lokalne przepisy.
W porównaniu z innymi środkami transportu ładunki jednak najczęściej ulegają uszkodzeniom w ruchu drogowym. Przyczyną tego nie tylko jest ilość wypadków ale również liczne przeciążenia na jakie jest narażony ładunek, jakość dróg.  Liczne drgania i przeciążenia wzdłużne powodują iż ładunek wymaga odpowiedniego zabezpieczenia.

Antalis oferuje szeroki asortyment tego typu produktów. Począwszy od czujników wstrząsu i wskaźników pochyłu, po systemy wypełnień i amortyzacji, produkty pozostają bezpiecznie i dobrze umocowane na swoim miejscu.

Transport lądowy

<< back    uk

Antalis Packaging

>> Warunki sprzedaży

>> antalis.pl