Antalis Packaging oferuje Państwu nie tylko materiały do pakowania eksportowego, ale również świadczy usługi pakowania produktów.

Konwertowanie
Dział konwertowania produktów opakowaniowych przetwarza materiały takie jak papier, karton, folia bąbelkowa, pianka PE, aluminiowe folie barierowe z różnymi konfiguracjami LDPE, HDPE, PET, PA
Usługa obejmuje:
  • cięcie roli na różne szerokości
  • przewiajnie i cięcie na arkusze
  • zgrzewanie worków o różnych rozmiarach i z różnych materiałów
  • produkcja dużych worków
Export packaging design
Anatalis specjalizuje się w przygotowaniu przesyłek do transportu drogowego, kolejowego, lotniczego i morskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaprojektować rozwiązania w zakresie opakowań eksportowych, które sprawią, że produkty dotrą na miejsce w idealnym stanie.
Nasz kilkunastoosobowy zespół jest w stanie dotrzeć w każde miejsce na świecie, aby profesjonalnie zapokować towar.
Pakowanie usługowe
Anatalis Packaging oferuje usługowe pakowanie dużych i ciężkich produktów z zachowaniem reżimów pakowania eksportowego. Zajmujemy się całościowo pakowaniem produktów, od projektowania opakowania przez konwertowanie i dostarczenie wszelkich koniecznych materiałów do zapakowania przeznaczonego do wysyłki przedmiotu.
Laboratorium
Nasze laboratorium przetestuje materiały opakowaniowe i gotowe opakowania zgodnie z obowiązującymi normami. Mamy możliwość przeprowadzenia badań od najprostszych, jak badanie gramatury do laboratoryjnej symulacji transportu. Dzięki nowej komorze solnej Vötsch, możemy przeprowadzić symulację transportu i zmiennych warunków klimatycznych. Testowanie zabezpieczenia antykorozyjnego w zakresie temperatur od - 40ºC do 180ºC i wilgotoności względnej powietrza do 98%.
corrCONSULT
Korozja ma wiele róznych przyczyn. Nie wszystkie z nich są łatwe do wskazania. Winowajcą może być nawet niewielki defekt w procesie produkcyjnym.
Oferujemy Państwu możliwość audytu i certyfikacji całego procesu pakowania. Dzięki temu masz pewność, że sposób pakowania z udziałem materiałów VCI jest przeprowadzany prawidłowo.

Pakowanie eksportowe

Pakowanie eksportowe
<< back    uk

Antalis Packaging

>> Warunki sprzedaży

>> antalis.pl